Analiz

Analiz

SERVICE OVERVIEW

E-ticaret sektöründe hizmet veren firmaların en temel ihtiyacı sektör ve Pazarda ki analiz gücüdür. Bakıldığı zaman e-ticaret sektörünün en önde gelen firmalarının tüm dünya geneli titizlikle yürütülen analiz çalışmaları olduğu görülür. Yüksek teknik bilgi ve deneyim gerektiren analiz işlemleri bir firmanın sektörde kaybolmaması için en gerekli işlemdir.

Birçok e-ticaret firması analiz konusunda tecrübeli bir ekibi olan firma ile hareket etmek ister. Bizlerde bu noktada uzun yıllardır hizmet veren bir firma olarak tecrübeli ve teknik bilgiye sahip olan ekibimiz ile birçok e-ticaret firmasına danışmanlık hizmeti veriyoruz. 

Firmanızın hizmet veren her kategorisini ve o kategoriyle ilişkilendirilen müşterilerinizi, müşterileri sizlere kazandıran pazarlama ağınızı, firmanızın kullandığı pazarlama taktiklerini, gelecek stratejik planlamalarını ve firmanızı bu sektörde ayakta tutacak her detayı güçlü ekibimiz ile analiz ediliyor ve her işlem detaylı bir şekilde raporlanıyor. 

Dijital analizin en temel ölçütleri firmanız için hedeflerinizi ve ulaşılan hedeflerin sonuçlarını da analiz etmektir. E-ticarette en önemli amaç ürünle müşteriyi buluşturmaktır. Bu buluşma sayesinde sürdürülebilirlik oluşur. Güçlü ve profesyonel şekilde hazırlanan analiz raporları doğrultusunda izlenen yolun sonu marka bilinci oluşturmaktır. Profesyonel ekibimiz sayesinde hazırladığımız kapsamlı raporlar sayesinde firmanızın etkileşimi ve müşteri bağlılığını oluşturmak sizler için kolay bir hal oluyor. Marka bilinirliği artan bir firma için en zorlu rekabetin olduğu pazarlarda bile kendisine yer edinmesi kolaylaşır.

Tecrübeli ekibimiz ile;

  • Firmanızın mali detayları analiz edilerek oluşturulan raporlar doğrultusunda ortaya çıkan iş planlarının hazırlanmasına yardımcı oluruz.
  • Firmanızın en kapsamlı müşteri ağını oluşturan kaynakların analizi ile doğru pazarlama ile doğru kitleye ulaşma imkanı sağlarız.
  • Firmanızın ürünleri için detaylı analiz raporları ile hangi bölgede hangi cinsiyete hangi yaşa satışı yapılıyor gibi konularda ürün analizleri ile doğru pazarda yer almanız sağlanır.
  • Firmanız ile işbirliği içinde olan tedarikçilerden pazarlamacılara kadar tüm 3.partiler incelenerek analizleri sonucu doğru ve verimli kişilerle çalışma imkanı sunarız.
  • Firmanızın çıkardığı her fatura takip edilerek mali analiz sonucu ile gereksiz harcamalardan kaçınırsınız.