Pazarlama

Pazarlama

SERVICE OVERVIEW

E-ticaret firmalarının müşterileri ile buluşmasını sağlayan en önemli ve kritik nokta olan pazarlama adımını büyük titizlikle yapmaları geri dönüşleri hızlandırır. Her firmayı müşteriyle buluşturabilecek birçok müşteri kanalı var. Bu kanalların algoritmasını ve en yüksek verimle faydalanılması ciddi titizlik emek gerektiren bir işlemdir. 

Birçok e-ticaret firması bu noktada profesyonel bir ekiple çalışmayı hedefler. E-Ticaret pazarında ki en önemli kriter olan müşteri, firmanın devamlılığı açısından en önemli etkendir. Güçlü bir pazarlama ağı ile hedef kitlenize direk ulaşım sağlayarak firmanızın pazarda ki yerini daha güzel konumlara getirebilirsiniz. 

Profesyonel ekibi ile müşteri odaklı hizmet veren e-ticaret danışmanlık firmamız sizlerin firmanız için ihtiyaç duyduğu profesyonel desteği sağlıyor. Doğru pazarlama ile doğru müşteriye ulaşmak firmanın karını doğru orantılı artırır. Tecrübeli Pazarlama ekibimiz ile pazarda ki konumunuzu dikkatli bir şekilde analiz ederek hedef müşteri ağınıza doğru pazarlama taktikleri ile sizlerle alıcılarınızı buluşturur.

Tüm e-ticaret pazarlama kanallarının her detayına ve teknik bilgisine hakim olan ekibimiz sizler için sağlam bir piyasa araştırması ile en doğru pazarlama kanallarından doğru müşteri ağınızı genişletir. Her işlem sonrası titizlikle elde edilen raporlar sizlere sunularak sizlerde firmanız için en doğru pazarlama stratejisini seçebilirsiniz.

Tüm e-ticaret danışmanlık hizmetlerimiz, mevcut pazarlama hareketlerinizin kapsamlı bir denetimiyle başlar. Bu raporlar, Google Analytics sonuçlarınızdan mevcut sosyal medya kanallarınızı ve e-posta girişimlerinizi derinlemesine incelemeye kadar her şeyi dikkatle ele alır. Ayrıca, müşterilerinizin nereden geldiğini ve nereye geri dönmelerini nasıl sağlayacağınızı anlamanıza yardımcı olacak tam edinim ve elde tutma verilerini de sağlıyoruz. Bu, çeşitli çabalarınızı daha iyi anlamanıza ve tam yatırım getirinizi belirlemenize yardımcı olacak kapsamlı bir incelemedir, böylece pazarlama harcamalarınızın nereye gittiğini kolayca görebilirsiniz. Basitçe söylemek gerekirse, denetimlerimiz, e-ticaret işinizi geliştirmek ve satışları artırmak için ihtiyacınız olan her şeyin bir listesini içerir.