Strateji

Strateji

SERVICE OVERVIEW

Barlas Consulting yalnızca mükemmel bir müşteri deneyimi değil aynı zamanda daha iyi ve olumlu finansal sonuçlar elde edebilen yenilikçi, etkili ve odaklanmış e-ticaret stratejisi ve çözümleri sunar.E-ticaret başarınızı planlamak için stratejik danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

 Strateji

Çoğu işletme, e-ticaret stratejisinin onlar için uygun olup olmadığından emin değildir. Ekibimiz deneyimli e-ticaret uzmanlarından oluşur. Amazon ve diğer pazaryerlerine giriş stratejinizi yönlendirmenize yardımcı olacak bir dizi strateji ve çözüm geliştiriyoruz. Bir e-ticaret kanalının en iyi satış noktanız olup olmadığına, daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşarak adım atmanızı sağlayacak belirli çözümleri gerçek ve hızlı veri setleri sağlayarak oluşturuyoruz.

Etkili Araçlarla Doğru Stratejiler Oluşturuyoruz!

Barlas Consulting önde gelen e-ticaret uzmanlarından oluşan; e-ticaret stratejisi, entegrasyonlar, destek ve bir dizi e-ticaret hizmetini gerektiren analiz ve araçları sunmak için gerekli olan yetkinliğe ve tecrübeye sahip profesyonel bir ekiptir. Her aşamada karşılaşacağınız zorluklar için, mevcut en iyi pazarlama ve teknoloji araçlarını kullanarak e-ticaret işiniz için hedeflerinizin yönlendirdiği, veri odaklı stratejik bir çözüme ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.

Analiz ve Veriye Dayalı Strateji Geliştirme

Barlas Consulting’in e-Ticaret stratejisi danışmanlık ekibi, Amazon veya seçtiğiniz diğer pazaryerlerinde etkili ve çözüm odaklı e-ticaret çözümlerine sahiptir. Ayrıca, sunduğumuz e-ticaret stratejisinin, size uygun, yenilikçi, etkili ve odaklanmış bir yapıda olması için farklı araçlar kullanarak size özel strateji geliştirme argümanları sunuyoruz. Özelliklerle dolu ve yüksek performanslı e-Ticaret yeteneklerimiz, her büyüklükteki işletmenin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Ayrıca sonuçlara ulaşmak için hedef kitle odaklı bir strateji oluşturulmaktadır.

Doğru Hedefleme ile En İyi Sonuçları Alıyoruz!

Bir e-ticaret danışmanlık şirketi olarak geniş bir geçmişe ve tecrübeye sahip olan Barlas Consulting size, Amazon gibi önde gelen pazaryeri e-ticaret platformları konusunda uzmanlık ve optimizasyon sağlayabilir. E-Ticaret uzmanlarımız, müşteri başına geliri artırma, müşteri deneyimi geliştirme, süreçleri düzenleme, müşteriyle etkileşim kurma, geri dönüşüm oranları, terk edilmiş alışveriş sepetlerini azaltma vb. e-Ticaret stratejisi ile ilgili işletmelere en iyi sonuçları sağlamak üzerine hizmet vermektedir. Ayrıca danışmanlarımız bir e-ticaret kanalının (pazaryerinin) ürünlerinizi satmak ve daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak için en iyi yer olup olmadığına karar verecek ve sizi yönlendirecektir.