Hakkımızda

Neden Biz

Başta Amazon olmak üzere eBay, Walmart ve Shopify gibi birden fazla çevrimiçi kanalda e-ticaret satıcılarına, işletme sahiplerine ve tedarikçilere en ileri, çığır açan ve gerçekten devrim niteliğinde ofis desteği sağlayan, lider bir e-ticaret danışmanlığı ajansıyız.

Merkezi New Jersey’de bulunan Barlas Consulting’in Türkiye’de tam kapasiteyle çalışan ofisi bulunmaktadır. Tüm değerli müşterilerimiz için e-ticaret işletmelerini sorunsuz, uygun maliyetli ve güvenilir dış kaynaklı iş çözümleriyle güçlendirir ve birinci sınıf e-ticaret danışmanlık hizmetleri sunarız.

Nasıl yardımcı olabiliriz

Optimizasyon

Sıralamanızı daha iyi hale getiren ve daha fazla görünürlük sağlayan en çok aranan ve güçlü anahtar kelimelerle Amazon ürün listenizi her açıdan optimize ederiz

Satışa Dönüştürme

Daha yüksek satışlar için dönüştürme oranını artırmak amacıyla PPC kampanyalarınızı yenileriz

Strateji

Amazon, eBay ve Shopify'da ve diğer e-ticaret platformlarında uzun vadeli iş uygulanabilirliği için kanıtlanmış satış stratejileri geliştiririz

PROaktif yaklaşım

Sürekli değişen Amazon platformu ve stratejilerini sürekli geliştiren rakiplerle birlikte Barlas Consulting, yeni fırsatları belirlemek ve potansiyel sorunları, sorun haline gelmeden ortaya çıkarmak için müşterileri ile birlikte proaktif bir şekilde faaliyet göstermektedir.

Barlas Consulting olarak sunduğumuz hizmetler her müşteriye özeldir; en büyük fırsat alanları, mevcut sorunlar, iç kaynaklar ve daha fazlası da dahil olmak üzere markaya özgü faktörlere göre özelleştirilir.

Analiz
100%
Finansal Raporlama
100%
Strateji
100%
Pazarlama
100%